Politsei

Küsimus: Kellele tuleks esitada lähenemiskeelu avaldus, et kaitsta end lähisugulase vaimse terrori eest?15.05.2015

Tere!
Soovin teada, kuhu-kellele tuleks esitada lähenemiskeelu avaldus, et kaitsta end lähisugulase vaimse terrori eest? Kas ja millised tõendusmaterjale peaks avaldusele lisama?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Selle küsimusega tuleb pöörduda kohtusse. Seal saate ka täpsemad suunised. Kui vaimne terror on põhjustatud sellest, et isik on vaimselt haige või näiteks sõltlane, siis tuleks leida pigem üheskoos pere ja kohaliku sotsiaaltöötajaga tema probleemile võimalik lahendus, toetus.