Politsei

Küsimus: Kuhu teatada, kui inimene sõidab süüdimatult autoga, mille puudub tehnoülevaatus?01.04.2015

Inimene sõidab pidevalt ringi autoga, millel puudub ülevaatus. Kas politseil on võimalik hoiatus teha, sõidu pealt tabamine on juhuse asi. Teada on ka auto nr. Kuhu teatada see nr. ja kas sellest on kasu? Noored kimavad ringi maakonnas. Ka juhilubade olemasolus kahtlused.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellest võib teatada politsei liiklusliinile numbril 612 3000.