Politsei

Küsimus: Kas võin ilma hoiatuseta politsei kutsuda, kui naaber rikub öörahu valju muusikaga?19.03.2015

Kui naaber rikub öörahu valju muusikaga, kas peaksin temaga eelnevalt rääkima ja paluma muusika vaiksemaks keerata või võin ma ilma hoiatuseta politsei kutsuda?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Politsei võite kutsuda ka hoitatamata. Kuid heanaaberlike suhteid silmas pidades oleks ehk mõistlik eelnevalt inimesega ise rääkida.