Politsei

Küsimus: Mida peaks tegema, kui mult varastati telefon ja ma tean kes varastas ning kus telefon asub?11.03.2015

Mida ma saan teha, kui mult varastati telefon? Tean kes varastas ja tean kus telefon hetkel asub? On mul üldse võimalik midagi teha politsei abiga või tuleb see tegelane üles otsida ja karmimalt asju ajada?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Esimese asjana peaksite pöörduma jaoskonda ja esitama avalduse menetluse alustamiseks. Asjade "karmimalt" ajamine, ehk omakohus, võib lõppeda sellega, et olete ise kriminaalmenetluses kahtlustatav.