Politsei

Küsimus: Kas politseil on õigus alaealist trahvida, kui ta sõidab mootorrattaga, isik on teada, kuid vahele pole jäänud?11.03.2015

Kas politseil on õigus alaealist trahvida, kui ta sõidab mootorrattaga? Isik on teada, kuid vahele pole jäänud.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah, võib kui on võimalik koguda tõendeid muul viisil kui patrulli poolt peatamine.