Politsei

Küsimus: Miks paistab naistevangla nagu odav hotell, aga meestevangla on hoopis hullem, kas see ei ole mitte diskrimineerimine?27.02.2015

Tekkis selline küsimus, et miks näeb naistevangla välja pigem nagu odavama poolsem hotell kui meeste vangla tundub oluliselt ebamugavam. Kas see ei ole mitte sooline diskrimineerimine. Kas vangid ei peaks kinni istuma sarnastes tingimustes?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Politsei- ja Piirivalveamet ei korralda elu vanglas. Sellega tegeleb Vanglateenistus. Palun pöörduge oma küsimusega nende poole: http://www.vangla.ee/