Politsei

Küsimus: Kas politsei võib karjuda alaealise ülekuulatava peale?27.02.2015

Tere,
Kas politsei võib karjuda ülekuulatava peale, kui ülekuulatav on alaealine? Kui ei või, siis kas võib selle politsei peale kaevata, kes su peale karjus?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Seadus ei reguleeri politseiniku hääle valjusust ülekuulamise käigus, seda ka olenemata ülekuulatava vanusest. Seega ei ole antud juhtumi puhul Teie vanus määrav. Kui leiate, et politseinik käitus kuidagi valesti, võite kaebuse esitada sisekontrollile. Kontaktid leiate siit: https://www.politsei.ee/et/kontakt/kontaktid-struktuuri-jargi/?exp0=2&exp1=111780