Politsei

Küsimus: Kas see on lubatud, et klient pani meie kirjavahetuse sotsiaalmeediasse üles?27.02.2015

Tere,
Klient esitas mulle kui kaupluse juhatajale kirjaliku küsimuse, millele ka vastasin e-maili teel. Hiljem see klient riputas meie vestluse üles facebook'i, mis väga hämmastas mind, kuna seal oli ka infot, mis huvitab konkurente. Kas kliendi käitumine oli seaduskuulekas? Kas tegemist ei ole vestluse salvestamise ja avalikustamisega?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

E-kirja teel suheldes tuleb paratamatult arvestada, et vestlused salvestatakse. Vestluse avaldamise õiguspärasuse osas peaksite pöörduma Andmekaitse Inspektsiooni.