Politsei

Küsimus: Mida teha, kui mult võeti politseijaoskonnas pass ära ning seda ei tagastatud?10.02.2015

Tere
Minult võeti politseijaoskonnas pass ära ning seda ei tagastatud. Mida teha?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Antud infost täpsemaks vastuseks ei piisa. Kui leiate, et politseiniku poolt on Teie õigusi kuidagi rikutud, siis võite pöörduda sisekontrolli poole: sisekontroll@politsei.ee