Politsei

Küsimus: Mida teha, kui minu nimel pakub keegi facebooki kaudu laenu?10.02.2015

Mul on suur mure, nimelt kasutab keegi minu nimel laenu andmist facebookis, ja on teinud minu nimele ka gmaili, olen korduvalt sõnumitesse kirjutanud, et maha võtaks, aga ei reageerita. Vähe sellest, nad levitavad ka seda.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Üks võimalus oleks sellest kontost Facebooki teavitada kui libakontost. Samas, teadmata Teie nime, ei saa välistada, et tegemist Teie nimekaimuga, kes laenuärisse sukeldunud. Asjaolude täpsustamiseks võite mulle kirjutada: andero.sepp@politsei.ee