Politsei

Küsimus: Kui olen teinud avalduse perevägivalla kohta, siis kas mul on hiljem võimalus ka sellest avaldusest loobuda?10.02.2015

Tere! Kui olen teinud avalduse perevägivalla kohta, siis kas mul on hiljem võimalus ka sellest avaldusest loobuda või siis muuta oma ütlusi kuna esimeses tunnistuses ei ole kõik tõene, kuna hindasin sel hetkel olukorda üle ja olin liigse surve all, stressis. Tõesti ei taha, et minu tehtud avalduse tõttu inimesega midagi juhtuks.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Nn tagasi võtmise või loobumise võimalust seadus ette ei näe. Oma ütluste täiendamiseks tuleks Teil pöörduda uurija poole, kes Teie avaldust menetleb.