Politsei

Küsimus: Kas ettevõttel, kelle sõidukiga toimus liiklusõnnetus, on ka õigust saada politseist infot menetluse kohta?10.02.2015

Tere
Ettevõte liisib sõidukit, millega toimus liiklusõnnetus. Hetkel menetleb asja politsei (üle aasta juba). Kas ettevõtjal on õigus saada teavet menetluse kohta? Menetleja väidab, et see õigus on ainult sõidukit juhtinud isikul.

Tänan.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Seadus paraku näeb toimikuga tutvumise võimalust ette üksnes menetlusosalistele.