Politsei

Küsimus: Kas treeneril on õigust last trennis vägivallaga korrale kutsuda?10.02.2015

Tere. Minul on selline mure, et laps käis eile kohalikus spordihoones, kus sealne treener lõi teda kõrgushüppe kummiga mööda kõrvu. Lapsel oli peale seda kõrv punane ja paistes. Ise kohapeal selgitust küsimas käies vastas, et laps ronis, kus polnud lubatud. Oma teos ta mingit viga ei näinud. Sellega seoses tekkiski küsimus, et kas treeneril on õigust last vägivallaga korrale kutsuda?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Lühike vastus - EI OLE!
Reaalselt peaks tekiatud vigastused (punetav kõrv) fikseerima koheselt traumapunktis. Samas eeldades, et Teie laps ei olnud trennis ainus laps, siis on sündmusel kindlasti pealtnägijaid. Mõistlik oleks pöörduda jaoskonda avalduse esitamiseks.