Politsei

Küsimus: Kas politsei peab saatma trahviotsuse postiga või pean ise järele minema teise linna?10.02.2015

Tervist,
Tehti otsus teises linnas, ise elan Tartus. Kas ma pidin ikka trahvi otsuse järgi ise minema või see saadetakse mulle posti teel, kuna elan teise linnas? Kui tehti protokoll, küsisin, kas ma pean selle järgi ise minema või mulle saadetakse see posti teel ja vastuseks sain et posti teel. Praegu on selline olukord, et saime kohtutäituri paberid koos kohtutäituri maksetega, kus on juba suurem arve, kuna määratud trahvide maksetähtajad on juba möödas ja politsei- ja piirivalveameti otsuse saime koos juba kohtutäituri paberitega.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Otsuseid postiga ei saadeta vaid neile tuleb ise protokollil märgitud kuupäevast alates järgi minna, ka siis kui otsus asub teises linnas. Antud olukorras oleks Teil mõistlik pöörduda jaoskonna poole, kes Teile otsuse tegi ja püüda olukorrale lahendus leida.