Politsei

Küsimus: Kas mul on õigust saada pandimajast infot, kui mul on kahtlus, et minult varastatud telefon on just seal?27.01.2015

Tere!
Kiire ja lihtne küsimus, kui mul on telefon varastatud ja kui mul on kahtlus, et telefon on just selles pandimajas siis kas mul on õigust saada pandimajast infot või ei? Kirjutasin küll pandimajale, aga nemad ütlesid, et nemad kolmandatele isikutele infot ei anna.
Ehk oskate Teie öelda mis moodi ma sealt infot saaksin?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Antud info tuleks edastada politseile. Politsei saab vastavaid asjaolusid kontrollida. Eraisikuna Teil seal võimalusi info väljaselgitamiseks ei ole.