Politsei

Küsimus: Kuidas inimesele selgeks teha, et ta enam ei ahistaks mind - helistab ja saadab sõnumeid juba terve aasta?15.12.2014

Kas on midagi, kuidas inimesele selgeks teha, et ta enam ei helistaks ega sõnumeid saadaks ja fb sõnumeid ei saadaks kuigi ei ole sõbraks? Ma ei võta telefoni ega vasta kuidagi. Kui ära blokeerida, ei ole ka nagu õige, ta jääb ikka terroriseerima ja otsib uusi vahendeid, et kogu aeg hoiatada ja ähvardavaid sõnumeid saata. See on juba nii väsitav kestab juba peaaegu aasta.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

FB-s on võimalik oma konto seadeid muuta nii, et suvalised isikud ei saaks Teid leida. Kaasaegsest (nuti)telefonist on võimalik ka numbreid blokeerida.
Kui need võimalused ei ole vastuvõetavad siis tuleb pöörduda kohtusse ja taotleda lähenemiskeeldu ning selle läbi ka helistamise ja interneti kaudu kontakti otsimine.