Politsei

Küsimus: Kas tubakataime kasvatamine on Eestis lubatud?04.12.2014

Tere,
Mind huvitab, kas tubakataime kasvatamine on Eestis lubatud? Tänan vastuse eest!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Antud küsimus väljub kui politsei tööraamidest, kuid kiire Google otsing "tubakataime kasvatamine" annab siiski vastuse: "Oma tarbeks tubaka (Nicotiana L) kasvatamine pole reguleeritud ja toimub samadel alustel kui teistegi taimede kasvatamine. Seega võib tubakat peenral enese tarbeks kasvatada küll." - põllumajandusministeeriumi taimse materjali büroo peaspetsialist Vahur Mõttus

allikas: http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/aialeht/uks-kusimus-kas-kodus-voib-enda-jaoks-tubakat-kasvatada.d?id=66454246