Politsei

Küsimus: Kas piiratud juhtimisõigusega tohib juhtida mopeedi ja ATV-d?04.12.2014

Oman B-kategooria piiratud juhtimisõigust. Kas tohin juhtida üksinda mopeedi ja ATV-d? Ise olen 16-aastane.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Vastavalt LS § 94 lõikele 2 - AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus. Võite Te juhtida mopeedi ka üskinda.

ATV-d piiratud juhtimisõigusega juhtida ei või.