Politsei

Küsimus: Kuhu peaksin pöörduma, kui sõbranna on ilmselt kasutanud minu juhilube ja saanud ka trahvi?10.09.2014

Sain teada, et minu juhilube on kasutanud teine inimene (endine sõbranna) ja saanud nendega trahvi? Kuhu peaksin pöörduma? Antud inimene sõidab tõenäoliselt siiani lubadeta!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

See probleem on pisut sügavam kui pelgalt Teie juhiloa kasutamine. Nimelt juhul kui tema on kasutanud Teie juhiluba ja saanud Teiena esinedes trahve siis reaalselt on need trahvid koostatud Teile. Ehk siis peaksite pöörduma avalduse elukohajärgsesse politseijaoskonda ja seal selgitama, et Teie juhiluba on kasutanud Teie sõbranna.