Politsei

Küsimus: Mida ette võtta ja kuhu pöörduda kui vend on juba 3 nädalat kadunud?13.08.2014

Tere,
Sooviksin teada, kuidas edasi käituda ja mida ette võtta, kui minu vend on kadunud juba peaaegu 3 nädalat.

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Kui kadunud vennaga kontakti ei saa ning tema asukoht on Teile ning lähedastele teadmata, siis võite teha politseile avalduse teadmata kadunud isiku kohta. Avalduse soovitan teha lähimas politsei asutuses, siis saavad meie ametnikud aidata avaldust õigesti koostada. Kui on olemas kadunud venna foto, võtke see kaasa avaldusele lisamiseks.