Politsei

Küsimus: Kas saab trahvi vaidlustada, kui kodakondsus on protokollis valesti määratud?30.06.2014

Tere,
Kas saab trahvi vaidlustada kui kodakondsus on protokollis valesti määratud?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Selle alusel võite esitatada vastulause esiteks politseijaoskonda protokolli koostanud ametniku juhile ja kui Te sealt saadud vastusega rahul ei ole, siis seejärel ka kaebuse kohtusse. Kuna tegemist on süüteoga mitte seotud protokollilise veaga, siis selle alusel suure tõenäosusega kohus Teile määratud trahvi ei tühista.