Politsei

Küsimus: Mida teha ja kuhu pöörduda kui üritatakse raha välja pressida?20.06.2014

Kui üritatakse välja pressida raha ja samas ka jõuga võeti pass ja kirjutati ise võlakiri ning tagastati pass. Mida nüüd edasi teha?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Selle kohta soovitan kindlasti teha politseisse kuriteo avalduse. Kui Teie võlgu ei ole, siis ei pea Te ka seda võlakirja täitma.