Politsei

Küsimus: Kes vastutab, et Delfi.ee kuvab crazydeal.ee pakkumisi vibraatorite jms pornograafiliste vahendite kohta?17.06.2014

Tere!
Delfi.ee kuvab juba pikemat aega crazydeal.ee pakkumisi vibraatorite jms pornograafiliste vahendite kohta. Kes vastutab, et alaealistele seal sellist jama ei näidata?

Aitäh!

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Parim lahendus oleks sel teemal delfi lehele kirjutamine. Midagi keelatut nende tegevuses ei ole, kuna reklaamide pildid on sündsad ja sõnade peenisepump või kondoomid kasutamine ei ole keelatud. Küll aga on see harjumatu.

Reklaamide korral võib delfi puhul olla kaks võimalust: kas kuvatakse kõikidele kõiki reklaame sarnaselt või kasutatakse sihitud reklaamimist lähtuvalt delfi lugeja internetiajaloost, uudiste valikust jne. Kuidas see täpselt toimib, tasub juba nendelt uurida.