Politsei

Küsimus: Kuidas saada teada, kes tegi trahvi, sest maksmiseks vajaliku trahvisedeli olen ära kaotanud?19.06.2014

Tere, sain aasta alguses Tallinnas, Rävala pst.-l 30.-eurot trahvi ja trahv on veel maksmata, kuid trahvikviitung kadunud. Enam ei mäleta, mis amet trahvi tegi ja nüüd ei tea kuskohast teada saada, kes tegi trahvi, kuhu maksta ja mis on viite number. Varsti ilmselt läheb trahv kohtutäiturile kuid sooviks seda ennetada ja trahvi ära maksta. Nii palju sain teada, et politsei ei teinud aga edasi ei oska kuskilt küsida.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Teadmata, mille eest Te trahvi saite on keeruline ka öelda, kuhu võiksite pöörduda. Intuitsioonile tuginedes pakuks, et võiksite pöörduda MuPo poole.