Politsei

Küsimus: Kas ma saan nüüd trahvi, kui minust sõideti kiiruskaamera juures mööda ja jäin ju seetõttu ka pildile?27.05.2014

Tere!
Tekkis selline olukord, et minust tehti möödasõitu Tallinn-Tartu maanteel täpselt kiiruskaamera juures ning kiiruskaamera fikseeris kiiruse ületamise. Minu sõidukiirus oli normaalne ehk siis lubatud piires, aga möödasõitja ületas kiirust. Ega nüüd ei teki sellist olukorda, et trahv saadetakse mulle, kuna minu auto jäi samuti pildile? Kirjutasin üles ka möödasõitja numbrimärgi ja automargi.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Reeglina sellist olukorda ei teki kuna kaamera on suuteline mõõtma nii Teie kui möödasõitja kiirust ja need vastavalt fotole "märkima."