Politsei

Küsimus: Mida teha, kui tean isikuid, kes põletasid eravalduses maha võõras auto?23.05.2014

Eravalduses põletati maha võõras auto. Küsimuses on selles, et kui on teada isikud, kes põletasid maha selle auto eravalduses, kas on mul mingi õigus nõuda neilt midagi?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui teate isikuid, kes on toime pannud süüteo - hävitanud võõrast vara, siis selle informatsiooniga tuleks Teil pöörduda politseijaoskonda või sõiduki (vara) omaniku poole. Eravalduse omanikul on õigus nõuda neilt isikututelt kahjutasu juhul kui antud tegevusega on põhjustatud kahju eravalduse omanikule.