Politsei

Küsimus: Kas koolid võivad oma kehalise kasvatuse tunde läbi viia kesklinna pargis?14.05.2014

Kas koolide õpetajatel on õigus läbi viia kehalise kasvatuse tunde kesklinna pargis? Park on teadupärast väike ja seal pole väga meeldiv jalutada kui terve tee on mõnel lõigul kaetud õpilastega, kes teevad teatejooksu, karjuvad sel ajal ja õpetaja vilistab vilega.

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

See ei ole keelatud, kui selline tegevus ei ohusta kedagi.