Politsei

Küsimus: Kas vale rikkumise paragrahv politsei otsuses muudab selle tühiseks?30.04.2014

Tere
Politsei koostas väärteoprotokolli, kus kirjutas rikkumiseks § 33 lg 8, kuid tegelikult on õige § 33 lg 2 p 3. Kvalifikatsioon on märgitud õigesti. Selle kohta politsei varem parandusmäärust teinud ei ole ning 30 päeva pärast määras rahatrahvi.
Kas kohus tühistab materjali?

Ette tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Antud puudusele oleksite pidanud viitama kohe vastulauses politseile. Kindlasti võite otsuse kohtus vaidlustada, kohtu võimalikku otsust ette ennustada ei oska.