Kahju- ja elukindlustus

Küsimus: Kust ma saan teada, kas töökoht on sõlminud minu elukindlustuse või mitte (olen kaugsõidu autojuht)?15.10.2024

Olen rahvusvaheline autojuht. Kust saan teada, kas töökoht on mind kindlustanud või mitte?

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Seda, kas ja mis kindlustuslepingu on Teie tööandja Teile sõlminud, saate teada üksnes tööandja käest küsides. Ühte registrit, kus oleks koos kõik vabatahtlikud kindlustuslepingud, kahjuks ei ole.